Міжнародна акція «16 днів проти насильства»

Дата: 06.12.2021 19:36

В рамках Міжнародної акції «16 днів проти насильства», на виконання закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», реалізовуючи державну політику з питань попередження домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми в КУ «Центр надання соціальних послуг Городоцької міської ради» 6 груня 2021 року відбулося засідання «круглого столу» з питань консолідації зусиль суб’єктів соціальної роботи та шляхів вдосконалення методів протидії домашньому насильству в громаді Великолюбінськоїселищної ради, в якому взяли участь : Директор І. Дацко, начальник відділення соціальної роботи для сім’ї, дітей та молоді О. Шандра, фахівець із соціальної роботи М.Кадикало, фахівець із соціальної роботи Л.Цап психолог О.Тертекаспеціаліст відділу з питань соціального захисту населеняВеликолюбінської селищної ради, Н.Грициняк, спеціаліст сектору служби у справах дітей Великолюбінської селищної ради С.Лисак, старший інспектор Р. Мазур та інспектор О.Гевко сектору ювенальної превенції ЛРУП №2 ГУНП у Львівській області, поліцейський офіцер громади СВГ ВП Львіського РУП №2 ГУНП у Львівській області Р.Бурикін, начальник Городоцького бюро безоплатної правової допомоги І.Благута.

Під час зустрічі заслухано звіт про роботу центру щодо заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі за 2021 рік, обговорено питання співпраці, взаємодії, ефективного реагування на факти насильства, надання допомоги постраждалим особам , результативної роботи з кривдниками та питання проблемних сімей, які стоять на обліку центру,служби у справах дітей, поліції. В ході роботи круглого столу окреслено коло проблем, розв’язання яких сприятиме ефективній роботі у вказаному напрямі, розроблено план заходів з проведення щорічної акції « 16 днів проти насильства».

Учасники круглого столу були єдині у думці, що найважливішу роль у попередженні насильства у сім'ях відіграє інформаційно-просвітницька , консультаційна робота та злагоджена взаємодія всіх відповідних служб.