Увага!

Дата: 16.12.2021 22:34

Великолюбінська селищна рада інформує про те, що у відповідності до Водного Кодексу України скид неочищених стічних вод (каналізаційних стоків) підприємствами, установами та організаціями, а також мешканцями населених пунктів у водні об’єкти, придорожні чи меліоративні канали заборонений, та є порушенням статті 44, 110 Водного Кодексу України.

У випадку відсутності договору на централізоване водовідведення мешканці населених пунктів зобов’язані облаштувати на території домогосподарства герметичний септик (резервуар) для накопичення господарко-побутових стічних вод, з подальшим укладенням договору на вивезення стоків з спеціалізованим підприємством чи організацією, що здійснює вивезення стічних вод на очисні споруди.

У випадку встановлення фактів несанкціонованого випуску стічних вод (каналізаційних стоків) у водній об’єкти, придорожні чи меліоративні канали, Великолюбінською селищною радою будуть вживатися заходи щодо притягнення власників домогосподарств до адміністративної відповідальності.