Круглий стіл у Городоцькій ДПІ

Дата: 24.12.2021 11:01

Круглий стіл у Городоцькій ДПІ

Нещодавно відбулась зустріч у Городоцькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області із платниками податків щодо обговорення питання одноразового (спеціального) добровільного декларування, у якій взяв участь начальник Городоцької ДПІ Роман Миськів.

Посадовець проінформував, що кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування стартувала 1 вересня 2021 року і триватиме до 1 вересня 2022 року.

Звернув увагу присутніх також на той факт, що одноразове декларування є виключно добровільним і громадяни повинні самостійно прийняти рішення щодо нього. Також присутнім доведено інформацію за якими ставками оподатковуватимуться задекларовані активи під час одноразового декларування, які активи можуть бути задекларовані, хто зобов’язаний задекларувати свої активи.

На завершення платники податків отримали відповіді на запитання та друковану продукцію зазначеної тематики.