Відкритий чемпіонат Львівської області з класичного жиму лежачи та жиму лежачи , пам'яті Михайла Невзорова

Дата: 29.12.2021 11:35

25-26 грудня , відбувся відкритий чемпіонат Львівської області з класичного жиму лежачи та жиму лежачи , пам'яті Михайла Невзорова , в якому змагалися кращі атлети Західного регіону . Прийняли участь у ньому і наші спортсмени .

В ваговій категорії до 74 кг з результатом 145 кг., показавши гарну техніку та силу , впевнено та з відривом , зайняв перше місце , наш спортсмен Кріль Богдан !

Також в категорії майстри до 93 кг , здобув перемогу , пожавши 165 кг., наш товариш і тренер Замихівський Володимир !

В ваговій категорії до 66 ., гарно виступивши , друге місце зайняв Коромець Роман !

Серед юніорів , в ваговій категорії до 93 кг , подолавши штангу вагою 142 ,5 кг ., третє місце зайняв Журавльов Олег !

Також хороший результат показали : Сельнічек Дмитро , подолавши вагу 127.5 кг , та Фатнасі Майкол який подолав вагу 137.5 кг .

Хочу подякувати організаторам цих прекрасних змагань , за високий рівень проведення і хорошу атмосферу , яка спонукає наших спортсменів до нових досягнень і популяризує силовий спорт серед молоді та юнацтва !