З нагоди Дня Української Державності започаткувати щорічне проведення фестивалю «День українського меду».

Дата: 04.01.2022 15:55

Метою Фестивалю є популяризація продукції регіональних виробників меду, підтримка та сприяння розвитку галузі бджільництва у Львівській області, розвиток малих сімейних фермерських господарств та кооперативів в галузі бджільництва.
До участі у Фестивалі запрошуємо пасічників та їх громадські об єднання; територіальні громади, науковців, які мають напрацювання, пов язані в галузі бджільництва; народних майстрів, мистецькі колективи.
Програма Фестивалю передбачає виставку-ярмарок продукції бджільництва, проведення майстер-класів; інформаційні заходи на тему бджільництва, розваги для дітей та дорослих, конкурси серед пасічників.
Фінансування Фестивалю здійснюватиметься за рахунок коштів обласного бюджету, коштів територіальної громади та з інших джерел, не заборонених чинним законодавством.
Місце проведення Фестивалю буде визначено за результатами конкурсу пропозицій територіальних громад, громадських організацій.
Критерії для проведення відбору території та програми Фестивалю:
площа території повинна становити не менше 2 га для розміщення близько 10 різноманітних тематичних локацій;
-    можливість підключення до електроенергії та забезпечення водою;
-    наближеність до населеного пункту та доріг обласного (місцевого) значення;
-    автотранспортне сполучення;
Заявки на участь у конкурсі подаються до 1 березня 2022 року до департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації. Переможець визначатиметься за результатами проведеного конкурсу оргкомітетом.