КНП АЗПСМ Великолюбінської селищної ради повідомляє!

Дата: 26.01.2022 14:49

КНП АЗПСМ Великолюбінської селищної ради проводить вакцинацію дорослих та дітей віком від 12 років. Наявність вакцини є в необмеженій кількості.

Вакцинація відбувається в приміщенні пункту тимчасової вакцинації.

Щодо проведення вакцинації, звертатись до свого сімейного лікаря.

Розглядається можливість виїзду медичних бригад для проведення вакцинації до населених пунктів Великолюбінської ТГ (при формуванні списку не менше 20 осіб).

Вакцинація буде проходити у визначених місцях відповідних територій.

Мешканців Коропузького та Завидовицького округів прохання звертатись до старостів:

• Білик Юлія Леонідівна – староста с. Завидовичі, с. Зашковичі, с. Залужани,                    с. Поріччя, с. Поріччя Задвірне, с. Поріччя-Грунтове, с. Мальованка (тел. (097) 749 85 06);
  • Кусій Ірина Володимирівна – староста с. Коропуж, с. Романівка, с. Хишевичі (тел. (097) 341 38 04).