Городоцька районна філії Львівського обласного центру зайнятості інформує

Дата: 11.02.2022 15:55

Фото без описуФото без опису

11 лютого відбулася робоча зустріч директора Городоцької районної філії Львівського обласного центру зайнятості Вікторії Герасимчук з представником  першого відділу Львівського РТЦК та СП головним сержантом,інструктором відділення рекрутингу та укомплектування Андрієм Комаревцевим. Відповідно до укладеного договору про співробітництво, було обговорено шляхи співпраці з укомплектування Збройних сил України військовослужбовцями.  Було надано перелік вакантних посад у підрозділах територіальної оборони, які дислокуються у м.Львів,  розміщено інформаційні матеріали, а також заплановано проведення спільних інформаційних заходів.