ПрАТ «Львівобленерго» повідомляє

Дата: 07.04.2022 14:25

Тимчасове припиняємо інформувати про планові роботи «Львівобленерго»

ПрАТ"ЛЬВІВОБЛЕНЕРГО TEST"

Доброго дня!

Інформуємо Вас, що тимчасово призупиняємо надсилати інформацію для ОТГ з переліком планових ремонтів в електромережах ПрАТ «Львівобленерго».

Такі зміни пов’язані із питанням енергетичної безпеки в умовах воєнного стану, відповідно до листа №26/1.3-24.1-4012 Міністерства енергетики України та згідно з Постановою НКРЕКП «Щодо захисту інформації,

яка в умовах воєнного стану може бути віднесена до інформації з обмеженим доступом, у тому числі щодо об’єктів критичної інфраструктури».

При цьому ПрАТ «Львівобленерго» продовжує надсилати інформацію про планові ремонти та аварійні вимкнення індивідуально кожному споживачу,

що приєднався до сервісів компанії у «Персональному кабінеті» Viber, Telegram (QR-коди додаються).

Непобутові споживачі «Львівобленерго», зареєстровані у «Персональному кабінеті», окрім електронних листів,

також мають можливість замовити надсилання індивідуальних повідомлень про вимкнення у Viber- чи Telegram-бот.

Більше інформації про послугу на сайті «Львівобленерго»

Просимо Вас поширити інформацію про роботу сервісів Персональний кабінет, Viber-бот і Telegram-бот «Львівобленерго» серед мешканців Вашої громади.

Дякуємо за розуміння та співпрацю!