Городоцька районна філії Львівського обласного центру зайнятості інформує

Дата: 04.05.2022 16:31

Фото без описуФото без описуФото без опису

Сьогодні 04.05.2022 року до Городоцької районної філії Львівського обласного центру зайнятості звернулись підприємці із Туреччини, які планують відкрити кондитерський цех по виробництву солодощів.  Заступником начальника відділу взаємодії з роботодавцями та рекрутингу  Галиною Фостяк  було надано детальну інформацію про послуги служби зайнятості , а також  обговорено низку питань відносно шляхів забезпечення підприємства кадрами, укомплектування персоналом, шляхом використання індивідуального підходу враховуючи їхню виробничу діяльність. Також було проведено співбесіду з безробітними, які на той час перебували у центрі зайнятості у пошуках роботи,  обмінялися контактними даними та домовились про зустріч на підприємстві.

Такі форми співпраці із роботодавцями  сприяють досягненню спільної мети, а саме оперативному підбору кадрів на замовлення роботодавців та вирішують проблеми зайнятості населення.