Городоцька районна філії Львівського обласного центру зайнятості інформує

Дата: 04.05.2022 16:31
Кількість переглядів: 35

Сьогодні 04.05.2022 року до Городоцької районної філії Львівського обласного центру зайнятості звернулись підприємці із Туреччини, які планують відкрити кондитерський цех по виробництву солодощів.  Заступником начальника відділу взаємодії з роботодавцями та рекрутингу  Галиною Фостяк  було надано детальну інформацію про послуги служби зайнятості , а також  обговорено низку питань відносно шляхів забезпечення підприємства кадрами, укомплектування персоналом, шляхом використання індивідуального підходу враховуючи їхню виробничу діяльність. Також було проведено співбесіду з безробітними, які на той час перебували у центрі зайнятості у пошуках роботи,  обмінялися контактними даними та домовились про зустріч на підприємстві.

Такі форми співпраці із роботодавцями  сприяють досягненню спільної мети, а саме оперативному підбору кадрів на замовлення роботодавців та вирішують проблеми зайнятості населення.