Громадське обговорення

Дата: 27.05.2022 16:57

Громадське обговорення!

Керуючись Протоколом засідання комісії відповідно до рішення виконавчого комітету 44 від 06.05.2022 року, яке відбулося 19.05.2022 року, щодо найменування, перейменування, унормування назв географічних об'єктів та об'єктів топоніміки населених пунктів Великолюбінської територіальної громади, було запропоновано перейменувати вулиці Мельничука смт. Великий Любінь та вул. Жовтневу у с. Романівнка відповідно до Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів України та заборону пропаганди їхньої символіки".

Свої пропозиції щодо нових назв вулиць просимо висловлювати  у зверненнях до Великолюбінської селищної ради.