Великолюбінська громада
Львівська область, Львівський район

Городоцька районна філії Львівського обласного центру зайнятості інформує

Дата: 14.06.2022 11:36
Кількість переглядів: 490

                                  Фото без опису

Шановні роботодавці!!!

Наказом Мінекономіки від 12.04.2022 № 827-22 оновлено форму звітності 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)».

Відтепер роботодавець, повідомляючи про наявність потреби у кадрах, зазначатиме спосіб укомплектування вакансій - за сприяння Державної служби зайнятості або ж самостійно.

Також розширено додаток до форми згаданого звіту, наразі він містить більше інформації про вимоги до кандидата, умови праці, особливості вакансії.

Подавати форму № 3-ПН потрібно буде не пізніше ніж через три робочі дні з дати відкриття вакансії.

Розширено способи подання форми звіту:

традиційно - в паперовій (із засвідченням підписом);

в електронній формі (з накладенням чи без накладення електронного підпису або печатки, які базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів).

Якщо роботодавець обере електронну форму без накладення електронного підпису або печатки, які базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів, необхідно буде надати підтвердження в паперовій формі (із засвідченням підписом керівника/ФОПа або уповноваженої ним особи) упродовж п’яти робочих днів з дня подання електронної форми № 3-ПН до відповідного центру зайнятості.

Нагадуємо, роботодавець має визначити вид форми 3-ПН ? первинна або уточнювальна. Первинну подають, щоб проінформувати про наявність попиту на робочу силу, уточнювальну - коли є необхідність замінити первинну чи з’явилися уточнення характеристик вакансії.

Відповідно до п.1.5 розділу І Порядку № 827 форма № 3-ПН заповнюється та подається роботодавцем до філії міжрегіонального/регіонального центру зайнятості  незалежно від місцезнаходження роботодавця з дня виникнення в нього потреби в підборі працівників та/або з дати відкриття вакансії, але не пізніше ніж через 3 робочі дні з дати відкриття вакансії.

Щодо самої форми № 3-ПН зазначимо, що у таблиці «Основні дані про вакансію(ї)» з’явилися графи, яких не було у формі, затвердженій Наказом № 316, а саме:

графа 5 «Характер виконуваної роботи (постійний; тимчасовий; сезонний, інше)»;

графа 7 «Спосіб укомплектування вакансії(й): за сприяння Державної служби зайнятості (так*/ні)»;

графа 8 «Спосіб укомплектування вакансії(й): підбір кадрів здійснюється самостійно».

Наказ набуде чинності через місяць з дня офіційної публікації, з 7 липня 2022 року. З цієї ж дати втратить чинність наказ Мінсоцполітики від 31.05.2013 № 316, який затверджував попередню версію форми.

За додатковою інформацією звертайтеся до відділу взаємодії з роботодавцями та рекрутингу Городоцької районної філії Львівського обласного центру зайнятості за тел.: (231) 32358

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень