Городоцька районна філії Львівського обласного центру зайнятості інформує

Дата: 29.06.2022 12:56

Фото без описуФото без описуСьогодні 29.06.2022 р. у Городоцькій районній філії Львівського обласного центру зайнятості провели семінар для вимушених переселенців. Захід організували з метою якісного обслуговування внутрішньо переміщених осіб, які перебувають на обліку служби зайнятості. Під час заходу присутніх ознайомили з послугами, які надає служба зайнятості,  особливостями професійної підготовки, перепідготовки за сприяння служби зайнятості, в тому числі в Центрах професійно-технічної освіти. Крім того, завідувачка сектору «Городоцького бюро правової допомоги» Благута Ірина Богданівна поінформувала про систему безоплатної правової допомоги, мету та основні засади її функціонування, а також про право внутрішньо переміщених осіб на звернення за первинною та вторинною правовою допомогою. Наприкінці семінару фахівці відповіли на запитання учасників заходу.