A A A K K K
для людей із порушенням зору
Великолюбінська громада
Львівська область, Львівський район

Про податкову знижку на навчання під час проведення “гарячої лінії» у Городоцькій ДПІ

Дата: 18.07.2022 17:52
Кількість переглядів: 153

 18.07.2022 у Городоцькій ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Податкова знижка на навчання». На запитання платників відповідав заступник начальника – начальник відділу з надання адміністративних та інших послуг Городоцької ДПІ Орест Мельник. Пропонуємо відповіді на деякі із запитань, які були обговорені під час заходу. Які документи потрібно надати для оформлення податкової знижки на навчання? Для податкової знижки на навчання потрібні такі документи: - копія паспорта та реєстраційний номер облікової картки платника податків (далі: РНОКПП) особи, яка сплатила за навчання, крім випадків, коли особа через свої релігійні переконання відмовилась від прийняття РНОКПП та офіційно повідомила про це відповідний контролюючий орган і має про це відмітку у паспорті (якщо за навчання сплачує член сім’ї); - податкова декларація про майновий стан та доходи відповідної фороми; - довідка про заробітну плату за звітній період з обов’язковим включенням сум утримуваних податків; - договір з навчальним закладом, в якому обов’язково повинно бути відображено вартість навчання та строк оплати; - відповідні платіжні та розрахункові документи, зокрема, квитанції, фіскальні або товарні чеки, прибуткові касові ордери щодо суми сплачених коштів за вказаний період; - документи, що підтверджують ступінь споріднення у разі компенсації вартості навчання членом сім’ї першого ступеня споріднення (наприклад, копія свідоцтва про народження, свідоцтва про шлюб); - копія паспорта (свідоцтва про народження) особи, яка навчалася; - реквізити рахунку для перерахування відшкодування. Який термін подання документів для отримання податкової знижки? Граничний термін подання декларації для реалізації права на податкову знижку за 2020 рік – 31 грудня 2021 року. Якщо платник податку до кінця податкового року, наступного за звітним не скористався правом на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року, таке право на наступні податкові роки не переноситься. Який розмір податкової знижки на навчання? Загальна сума податкової знижки, нарахована платнику податку в звітному податковому році, не може перевищувати суми річного загального оподатковуваного доходу платника податку, нарахованого як заробітна плата, зменшена з урахуванням положень п.164.6 ст.164 Податкового кодексу України.



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень