Дата: 21.07.2022 10:50

З початку дії програми з надання компенсації роботодавцям за працевлаштування ВПО вже скористались близько 5 тис працедавців за понад 8 тис працевлаштованих осіб. Загальна сума до відшкодування - майже 80 млн грн.

Роботодавці, які подають заявки на компенсацію, займаються будівництвом, сільським, лісовим та рибним господарством, оптовою та роздрібною торгівлею, переробною промисловістю.

Урядом в рамках цієї програми виділено 200 млн грн.

Подати заяву можна через портал Дія: https://is.gd/xNWp5W

Працедавцями Городоччини подано 5 заявок на отримання компенсації за даною програмою.

Для отримання додаткової інформації та консультацій щодо реалізації програми просимо звертатися до відділу взаємодії з роботодавцями та рекрутингу Городоцької районної філії Львівського обласного центру зайнятості, тел..: (231) 32358