До уваги мешканців Великолюбінської громади!

Дата: 26.07.2022 10:09

Враховуючи збройну агресію рф щодо України, нанесення ракетних та бомбових ударів по території держави, в тому числі по мирному населенню, вкрай актуальними питаннями є організація укриття населення. На території Великолюбінської селищної ради наявні три захисні споруди, що знаходяться у смт.Великий Любінь, інформація про які наведена у формі таблиці.

Назва захисної споруди

Назва будівлі в якій знаходиться захисна споруда

смт.Великий Любінь, вул.Січових Стрільців,2

найпростіше укриття

Опорний Великолюібнський  ЗЗСО І-ІІІ ступенв (школа)

смт.Великий Любінь, вул.Львівська, 176

Захисна споруда подвійного призначення

ТОВ «Гуральня Бруницьких» (підвальне приміщення спиртзавод)

смт.Великий Любінь, вул.Львівська, 174а

Захисна споруда подвійного призначення

Парафія св.Миколаї Української греко-католицької церкви

(підвальне приміщення)

Однак площа захисних споруд наявних на території населенх пунктів не дозволяє забезпечити укриттям всіх мешканців громади. Тому у випадку оголошення повітряної тривоги в якості захисних споруд рекомендується використовувати укриття найпростішого типу. До укриттів найпростішого типу можна віднести підвальні та цокольні приміщення будівель, а у випадку їх відності укриттями найпростішого типу можуть служити приміщення першого поверху будівель, які знаходяться за двома стінами від фасаду.

Враховуючи умови воєнного стану рекомендуємо створити запас продуктів харчування тривалог зберігання та медикаментів, що бути готовими у випадку неохідності тривалий час знахдитись в укриттях.

Закликаємо усіх мешканців населених пунктів громади не ігнорувати сигнали оповіщення про загрозу з повітря!!!