У смт Великий Любінь на благодійному заході на підтримку Збройних Сил України вдалось зібрати 221 150,00грн.

Дата: 02.08.2022 10:27

У неділю, 31 липня 2022 року на стадіоні "Верес", що у смт Великий Любінь відбувся благодійний захід на підтримку 63 Хмельницької механізованої бригади і спільними зусиллями УСІХ небайдужих людей вдалось зібрати неймовірну суму коштів 221 150, 00 грн.
.
Висловлюємо подяку організаторам заходу, а саме Олегу Штурину, Оксані Лучко та Наталі Жилі, а також співорганізаторам та волонтерам, меценатам за значну фінансову допомогу, усім присутнім та небайдужим людям за кожну гривню задля спільної ПЕРЕМОГИ.
.
Особливу подяку висловлюємо нашим запрошеним гостям, які підтримали таку благодійну ініціативу, а саме:
Ірині Долі, Софії Федині,Роману Скорпіону, а також мистецьким колективам КЗ "Великолюбінська дитяча мистецька школа" та КЗ "Городоцька школа мистецтв"
РАЗОМ МИ СИЛА!