Працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

Дата: 18.08.2022 10:40

Городоцька районна філія Львівського обласного центру зайнятості нагадує, що продовжує діяти програма (Постанова Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року № 331 «Про затвердження Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні») з  виплати компенсації роботодавцям, які наймають працівників із числа вимушених переселенців. З початку війни на Львівщину приїхало чимало людей з різних регіонів. Багатьом уже немає куди повертатися, люди втратили не лише домівки, а й роботу, відповідно й заробіток. Тож зараз питання працевлаштування внутрішньо переміщених осіб гостро постало в нашій державі. Аби стимулювати підприємців брати на роботу людей з інших регіонів була розроблена програма з компенсації частини коштів. Так, підприємець може отримувати по 6 500 гривень на кожного працівника-переселенця упродовж двох місяців.

Наразі Городоцька районна філія отримала пакети документів для надання такої компенсації від чотирьох підприємств на працевлаштованих внутрішньо переміщених осіб, а саме ДП «Санаторій «Любінь Великий», ФОП Олійник І.В., ТзОВ «Сіс Груп», ТзОВ «Гураня Бруницьких».

Тож Городоцька районна філія Львівського обласного центру зайнятості закликає працедавців Городоччини звертатися за адресою: м. Городок, вул. Львівська, 38в, тел. 3-23-58 або спробувати подати документи через «Портал «Дія».