Програма заходів до Дня Незалежності України!

Дата: 22.08.2022 12:52

Програма заходів до Дня Незалежності України

24.08.2022 року (середа)
.
•Богослужіння з нагоди Дня Незалежності України (згідно графіку Богослужінь)
.
•Вшанування пам'яті загиблих воїнів, Героїв громади на війні з рф згідно розкладу:
- 9.45 год. - збір біля УГКЦ Святого Миколая Чудотворця;
- 10.00 год. - спільна поминальна молитва за загиблими військовослужбовцями Володимиром Сулимою (с. Хишевичі), Василем Штурином( с. Поріччя), Юрієм Лучечком, Олександром Ременяком, Осипом Васильчишином, Ярославом Гаталою ( смт Великий Любінь), Олегом Мазуром (с. Піски), Артемом Прядченком (с. Коропуж)  біля Місійного Хреста на кладовищі смт Великий Любінь.
- 10.20 год. - поминальна молитва та покладання квітів біля могил Олександра Ременяка, Осипа Васильчишина, Ярослава Гатали;
- 10.50 год.- поминальна молитва та покладання квітів біля могили Василя Штурина (с. Поріччя);
- 11.20 год. - поминальна молитва та покладання квітів на могилі Артема Прядченка (с. Коропуж);
- 11.50 год. - поминальна молитва та покладання квітів на могилі Володимира Сулими (с. Хишевичі).
.
•16.00 год - загальна вишиванкова хода з прапором від УГКЦ Святого Миколая Чудотворця до пам'ятника Т.Г. Шевченку, де відбудеться молебень за Україну, воїнів та український народ, вітальне слово селищного голови Й. Я. Фабриги та творче привітання від вихованців і вчителів КЗ " Великолюбінська дитяча мистецька школа".
 .
Просимо мешканців громади взяти участь у заходах, які відбудуться з нагоди Дня Незалежності України.