З Днем Незалежності!

Дата: 24.08.2022 07:02

Шановні мешканці Великолюбінської територіальної громади.
Вітаю Вас із найважливішим святом нашої держави – Днем Незалежності України!

Цього року річницю Незалежності ми зустрічаємо в умовах війни. Новини про ворожі обстріли, постійні сигнали повітряної тривоги затьмарюють це свято. Проте ми знаємо, що боремося за гідну справу, кожен на своєму фронті захищає рідну землю.
Майбутнє України, примноження її здобутків, зміцнення державності залежить від кожного з нас, нашої націленості на боротьбу, патріотизму та наполегливої праці. Нас не зламає жоден ворог, бо наша сила – у нашій єдності!
Український народ пройшов довгий шлях до омріяної свободи та незалежності. Цей день – не просто свято. Він символ неділимості та недоторканності земель України.
 Лише завдяки нашій щирій і постійній підтримці одне одного, завдяки згуртованості та увазі до ближнього ми обов’язково переможемо! Як відзначив Президент України, це наша спільна боротьба! І буде наша спільна ПЕРЕМОГА!
.
Вічна слава усім, хто віддав життя за Україну!
Вічна слава усім нашим захисникам та захисницям!
Слава Україні!
Героям слава!