Великолюбінська громада у скорботі...
Захищаючи Україну від ворога, у бою за незалежність рідної країни 19 серпня 2022 року, в результаті важких поранень під час ворожого артилерійського та мінометного обстрілу на Миколаївському напрямку загинув наш односельчанин ДУНАС ТАРАС ВОЛОДИМИРОВИЧ.
Тарас, як і багато інших побратимів, мріяв про вільну незалежну Україну, будував плани на майбутнє, але не судилося їм здійснитись, бо поклав своє молоде життя за незалежність та свободу нашої держави.
Низько схиляємо голови в пошані й висловлюємо глибоке співчуття донечці, батькам, рідним воїна-героя від усіх мешканців громади.
Вічна пам’ять! Герої не вмирають!
.
Ми пам’ятатимемо кожного, хто віддав найцінніше за наше мирне небо, спокій та майбутнє України!.
.
Про прибуття похоронного кортежу з тілом загиблого війсковослужбовця та про Чин Похорону буде повідомлено додатково.