До уваги внутрішньо переміщених осіб (ВПО) !

Дата: 08.09.2022 17:13

До уваги внутрішньо переміщених осіб, що перебувають у смт Великий Любінь! У п’ятницю, 9 вересня, на 11:00, приїдуть соціальні працівники БФ «Карітас Стрийської єпархії УГКЦ» для видачі гуманітарної допомоги (продуктові набори). Адреса: вул. Січових Стрільців, 2 (приміщення Великолюбінської ЗОШ I-III ступенів). Із собою потрібно мати ОРИГІНАЛИ (бажано не в Дії), на кожного члена сім'ї: - паспорт - ідентифікаційний код - довідка ВПО Приїзд Стрийського Карітасу не одноразовий. Благодійний фонд запланував кілька поїздок у вересні, щоб забезпечити продуктами всіх ВПО, що зараз перебувають у Великому Любені. Пакет ідивідуальний, один пакет - в одні руки, прослідкуйте за пакетом документів на кожного члена сім'ї.