Дата: 06.10.2022 12:11

30 вересня 2022 року у Городоцькій районній філії ЛОЦЗ відбувся інформаційний семінар «Презентація послуг служби зайнятості та використання вебресурсів ДСЗ для отримання додаткових знань та компетенцій». Цього разу захід організовано для студентів Вишнянського коледжу ЛНАУ, адже незабаром їм потрібно шукати роботу за фахом.

Посадовці районної філії ЛОЦЗ привернули увагу молоді до послуг Служби зайнятості, у тому числі  із використанням вебресурсів  ДСЗ: це і сприяння у працевлаштуванні, і участь в громадських та тимчасових роботах, і можливість безкоштовного навчання та перенавчання в Центрах професійно – технічної освіти. Також надано інформацію щодо місцевого ринку праці, актуальні вакансії, шляхи пошуку роботи. Додатково поінформовано про навички самопрезентації та методи написання резюме.

Захід відбувся у формі конструктивної бесіди, присутні задавали запитання та отримували змістовні відповіді.