97-річна бабуся з Великолюбінщини в'яже теплі шкарпетки для військових

Дата: 18.10.2022 12:59

Вчора, у приміщення Великолюбінської селищої ради передали для українських військових 21 пару в'язаних, тепленьких шкарпеток.

Мешканка Великолюбінської громади 97-річна Софія Федорівна Мураль зв'язала для наших хлопців - захисників тепленькі шкарпетки.

Ця, щира серцем бабуся, вклала в кожну нитку любов, теплоту, турботу, переживання, підтримку та надію, щоб наші герої відчували, що в тилу про них знають, люблять, оберігають.

Вкотре переконуємось, що українці сильний, незламний, щирий та волелюбний народ. За весь час Незалежності Українм ми довели собі і всьому світу, що Україна для нас – понад усе.

Висловлюємо подяку Софії Федорівній Мураль і бажаємо Божого благословення та довгих років життя.