До уваги мешканців Великолюбінської громади!

Дата: 31.10.2022 13:30

Великолюбінська селищна рада, в межах ініціативи, звертається до мешканців Великого Любіня з проханням про надання достовірної інформації на електронну адресу (lubin_velyky@ukr.net), що стосується заснування чи першої згадки про селище Великий Любінь.

Таке прохання зумовлене тим, що Кабінет Міністрів України 26 липня 2001 року ухвалив Постанову № 878, якою затвердив Список історичних населених місць України

Проте вказані у цьому списку дати заснування, або дати першої згадки про деякі населені пункти України  не відповідають історичним фактам і базуються на російській історичній міфології про буцімто їхнє заснування російською імперією. Таке підлаштування дат росією є неприйнятним фактом сьогодення.

Дякуємо за розуміння! Будемо вдячні за  інформацію!