Міжнародна акція «16 днів проти насильства»

Дата: 09.12.2022 13:09

В рамках Міжнародної акції «16 днів проти насильства», на виконання Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», реалізовуючи державну політику з питань попередження домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми в КУ «Центр надання соціальних послуг Городоцької міської ради» 9 груня 2022 року відбулося засідання «Круглого столу» з питань консолідації зусиль суб’єктів соціальної роботи та шляхів вдосконалення методів протидії домашньому насильству в громаді Великолюбінської селищної ради, в якому взяли участь: директор І.Дацко, фахівець із соціальної роботи М.Кадикало, фахівець із соціальної роботи Л.Цап, психолог О.Тертека, спеціаліст відділу з питань соціального захисту населеня Великолюбінської селищної ради Н.Грициняк, начальник служби у справах дітей Великолюбінської селищної ради С.Лисак,  завідувач сектору "Городоцьке бюро правової допомоги" І.Благута, старший інспектор ювенальної превенції ЛРУП №2 ГУНП у Львівській області Р. Мазур та поліцейський офіцер громади СВГ ВП Львівського районного управління поліції ГУНП у Львівській області Р.Бурикін.