Великолюбінщина продовжує сумний лік найтяжчих втрат.

Дата: 05.01.2023 11:52

Моторошна звістка знову сколихнула нашу громаду.
.
25.12.2022 року під час евакуації до лікарні у м. Дніпро, отримавши важкі поранення під час ворожого артилерійського обстрілу у м. Бахмут Донецької області, загинув наш земляк,  старший солдат - СЕМЕНОВИЧ ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ.

Тяжка, невимовна, велика, непоправна втрата для родини, нашої громади, всієї України.
Жодні слова не втамують біль утрати рідних. Та ми зі смутком і скорботою висловлюємо щирі співчуття матері Вірі, дружині Ірині, сину Володимиру, донечці Євгенії, якими так пишався та хотів вберегти люблячий син, чоловік та батько -  загиблий Володимир. Співчуваємо рідним, близьким, друзям, колегам та побратимам військовослужбовця.

Низький уклін Герою, якого забрали Небеса. Вічна пам’ять відважному сину українського народу, мужньому та справжньому патріоту України.

Ми будемо пам’ятати!
Не забудемо!
Не пробачимо!
Герої не вмирають!
.
Більш детальну інформацію повідомимо згодом!
🕯🕯