Шановні платники податків!

Дата: 17.01.2023 14:04

12 січня 2023 року Головним управлінням ДПС у Львівській області буде проведено онлайн - семінар, для платників податків Львівської області на тему: «Зміни у законодавстві, які набувають чинності у 2023 році».

Так, зокрема розглядатимуться питання запровадження сплати авансових внесків з податку на прибуток підприємств за структурні підрозділи, які здійснюють торгівлю валютними цінностями у готівковій формі, звільнення від оподаткування ПДВ операцій з ввезення на митну територію України трансформаторів, генераторів та інші.

Початок реєстрації в програмі Zoom: 10 год. 55 хв.

Початок онлайн-семінару: 12 січня 2023 року об 11 год. 00 хв.

Основні спікери – фахівці управління оподаткування юридичних осіб та управління контролю за підакцизними товарами ГУ ДПС у Львівській області

Запрошуємо взяти участь у семінарі всіх зацікавлених. Кількість підключень до однієї сесії не більше 99 осіб.

При наявності програми Zoom, підключитись до онлайн - семінару можна за наступним посиланням:

Або ж Ви можете скористатись веб-версією Zoom:

ідентифікатор вебінару: 790 4573 4664

код доступу: 9Txnhu