До відома жителів громади!

Дата: 30.01.2023 10:55

ОГОЛОШЕННЯ

про початок обговорення проекту аналітичного звіту містобудівного моніторингу територій

Відповідно до ст. 23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального  господарства України від 01 вересня 2011 року №170, сектор містобудування та архітектури Великолюбінської селищної ради інформує про початок обговорення проекту аналітичного звіту з проведення містобудівного моніторингу територій населених пунктів Великолюбінської територіальної громади.

Прийом пропозицій та зауважень буде проводитись з  30 січня 2023 р. до 10 лютого 2023 р. в паперовому (за адресою смт Великий Любінь, вул. Львівська 74) та електронному вигляді (електронна адреса: lubin_velyky@ukr.net).

Пропозиції можуть подаватися в письмовій формі або на електрону адресу фізичними особами – з зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання (з особистим підписом у разі письмового звернення). Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи.

Проект Аналітичного звіту 2022 дивитися в приєднаному файлі