ТОВ "Львівенергозбут" повідомляє

Дата: 03.02.2023 14:35

До Вашої уваги – важлива інформація щодо постачання імпортованої електроенергії.

Окремі постачальники вводять в оману український бізнес, пропонуючи безперебійне постачання імпортованої електроенергії будь-яким категоріям юридичних споживачів. Ця інформація не відповідає дійсності.

Натомість ТОВ «Львівенергозбут» завжди залишається на боці клієнтів. Надаємо Вам перевірену інформацію про критерії, встановлені для юридичних клієнтів, які бажають користуватися імпортованою електроенергією. Серед них:

• Наявність у клієнта АСКОЕ – автоматизованої системи комерційного обліку електричної енергії, яка працює в режимі реального (не погодинного) часу.
  • Наявність технічної можливості в обленерго або іншого оператора системи розподілу не застосовувати графіки погодинних відключень електроенергії, обмеження споживання е/е, графіки обмеження споживання електричної потужності та графіки аварійних відключень.
  • Терміни пропозиції, адже наразі вона діє лише до 30 квітня 2023 року.

Окремо звертаємо Вашу увагу на те, що споживання імпортованої електроенергії не гарантує клієнту 100% захисту від вимкнень, зокрема, від спеціальних графіків аварійних вимкнень, або інших миттєвих відключень.
У підтвердження наших слів, Ви можете звернутися до Вашого оператора системи розподілу і перевірити відповідність критеріям, зазначеним у Постанові Кабінету Міністрів України №1 від 3 січня 2023 р.

Закликаємо наших клієнтів бути пильними та довіряти лише перевіреним партнерам.
Ми завжди відкриті для пошуку оптимальних рішень для наших клієнтів і за найменшої можливості інформуємо про це.

Разом переможемо.
Слава Україні!