Сумна звістка сколихнула Великолюбінську територіальну громаду.

Дата: 28.02.2023 11:17

26.02.2023 року в результаті бойових дій в районі Херсонської області обірвалось життя мужнього та відважного сина України, жителя с. Завидовичі -   Василя Володимировича ДЕМИШИНА.

Військовий був прикладом для інших побратимів, його бойовий дух вражав стійкістю і мужністю. Боронячи рідну землю, виконуючи бойове завдання, він героїчно загинув від вогнепальних поранень, отриманих від обстрілу ворога.

Висловлюємо щирі співчуття дружині Ользі, донечці Анні та сину Михайлу, рідним, близьким, колегам, односельчанам та військовим побратимам загиблого.

Не забудемо про Його подвиг та мужність.
Не пробачимо ворогу неоціненних втрат, які зазнала Україна.
Вічна пам'ять!
.
Орінтовно, тіло загиблого героя, Василя ДЕМИШИНА, востаннє повернеться у рідну домівку 1го березня.

Більш детальнішу інформацію повідомимо згодом.