ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі Деревина дров’яна для непромислового використання (Класифікація за ДК 021:2015: 03410000-7 – Деревина)

Дата: 28.02.2023 16:17

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення та очікуваної вартості предмету закупівлі: Деревина дров’яна для непромислового використання (Класифікація за ДК 021:2015: 03410000-7 – Деревина).

(відповідно до пункту 4.1. постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-02-26-000262-a

Дата оголошення: 26 лютого 2023 року.

Процедура закупівлі: Відкриті торги з Особливостями.

Відповідно до статті 4 Закону України “Про публічні закупівлі” планування закупівель здійснюється на підставі наявної потреби та включаються до річного плану закупівель. Кошторисом Великолюбінської селищної ради Львівського району Львівської області на 2023 рік, передбачено видатки на закупівлю: Деревина дров’яна для непромислового використання, що є предметом цієї закупівлі за КЕКВ 2275. Очікувана вартість предмета закупівлі 495`068, 00 грн. Джерело фінансування – місцевий бюджет Великолюбінської селищної ради.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики визначені технічним завданням та оприлюднено Замовником у тендерній документації відповідно до вимог статей 22 і 23 Закону України «Про публічні закупівлі».

Найменування товару

Кількість, м³

(Твердолисті породи)

Розмір дров: по довжині – до 200см;

В дровах не допускається зовнішня порохнява гнилизна.

Допускається зовнішня поверхнева обвугленість деревини.

Дрова можуть бути в корі.

Дрова повинні бути очищені від сучків. Висота сучків, що залишились, не повинна перевищувати 30мм.

Всього:

235

Вимоги до предмету закупівлі:

1.         У вартість повинна входити доставка та розвантажувальні роботи.

2.         В деревині не допускається зовнішня трухлява гниль.

3.         Деревина повинна належати до твердих порід, а саме – дуб, бук, граб, дуб червоний.

4.         Дрова повинні бути очищені від сучків. Висота сучків, що залишаються, не повинна перевищувати 30 мм.

5.         Товар повинен відповідати діючим стандартам та технічним вимогам для даного виду товару. Вологість дров не вище 20%.

6.         Дрова можуть бути як в корі, так і без кори.

7.         При поставці товару повинні надаватися супровідні документи. При прийомі товару, обсяг товару має відповідати обсягу, який зазначена у супровідних документах.  Приймання Товару за кількістю і якістю здійснюється представником замовника.

8. Доставка дров по точках постачання повинна здійснюватися партіями відповідно до заявок Замовника.

9. Поставка товару здійснюється автомобільним транспортом за рахунок постачальника до місця призначеного Замовником

10. Оплата Товару здійснюється по факту поставки. Попередня оплата товару не передбачена.

2. До ціни тендерної пропозиції включаються наступні витрати:

податки і збори, обов’язкові платежі, що сплачуються або мають бути сплачені згідно з чинним законодавством;

витрати на поставку товару.

навантаження, розвантаження.

2.1. До розрахунку ціни тендерної пропозиції не включаються будь-які витрати, понесені учасником у процесі здійснення процедури закупівлі та витрати, пов’язані з укладанням договору.

2.2. Учасник-переможець повинен забезпечити поставку товару, якість якого відповідає вимогам стандартів, а також умовам, встановленим чинним законодавством до товару даного виду та тендерної документації.

3. Інші умови для учасників торгів:

• підвіз повинен здійснюватися частинами до закладів підпорядкованих замовнику згідно переліку. Вимірювання та розвантаження має здійснюватися працівниками учасника-переможця;
  • приймання-передача товару здійснюється Сторонами в порядку, що визначається чинним законодавством України.

Назва закладу

м. куб.

1

Заклад дошкільної освіти «Любинятко» (ясла-садок) Великолюбінської селищної ради Львівського району Львівської області

81555, Львівська область, Львівський район, смт. Великий Любінь, вул. С. Бандери, 2

РАЗОМ

235

Очікувана вартість предмета закупівлі становить: - 495`068, 00 грн.

Розрахунок очікуваної вартості предмету закупівлі з урахуванням роз’яснень Мінекономіки Щодо розрахунку очікуваної вартості предмета закупівлі № 3301-04/34980-06 від 20.08.2019 р. та Щодо передумов здійснення закупівель № 3304-04/55366-06 від 10.09.2020 р. та примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, здійснювався замовником шляхом проведення моніторингу середньоринкових цін на відповідні види деревини дров’яної непромислового використання при плануванні відповідної закупівлі. Замовником здійснювався пошук, збір та аналіз загальнодоступної цінової інформації, до якої відноситься інформація про ціни товарів, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі на сайтах постачальників, в електронному каталозі, в електронній системі закупівель “ProZorro” щодо аналогічних закупівель, проводились ринкові консультації.