Великолюбінська громада
Львівська область, Львівський район

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ВИЗНАЧЕННЯ АПТЕЧНИХ ЗАКЛАДІВ, ЯКІ ЗДІЙСНЮВАТИМУТЬ МЕДИКАМЕНТОЗНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ ГРОМАДЯН

Дата: 01.03.2023 17:44
Кількість переглядів: 401

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

 З ВИЗНАЧЕННЯ АПТЕЧНИХ ЗАКЛАДІВ, ЯКІ ЗДІЙСНЮВАТИМУТЬ МЕДИКАМЕНТОЗНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ ГРОМАДЯН

01.03.2023

 

Організатором проведення конкурсу з визначення аптечних закладів, які здійснюватимуть медикаментозне забезпечення пільгових категорій громадян є Великолюбінська селищна рада Львівського району Львівської області.

Об’єктом конкурсу:  відповідно до Переліку груп населення, у разі амбулаторного лікування яких лікарські засоби за рецептами лікарів відпускаються безоплатно або на пільгових умовах, Переліку категорій захворювань, у разі амбулаторного лікування яких лікарські засоби відпускаються безоплатно, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 17.08.1998 №1303 (зі змінами):

- медикаментозне забезпечення пацієнтів з трансплантованими органами, хворих на орфанні захворювання, інших пільгових категорій населення відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.08.1998 №1303.

Вимоги до претендентів для участі в конкурсі:

У конкурсі можуть брати участь суб’єкти господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю лікарськими засобами у Великолюбінській селищній територіальній громаді та мають відповідні ліцензії.

Учасниками конкурсу, які проводять медикаментозне забезпечення інших пільгових категорій населення можуть бути суб’єкти господарювання, які мають ліцензію на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

Умови забезпечення лікарськими засобами та вимоги до претендентів:

1. Дотримання вимог наказу Міністерства охорони здоров’я України від 19.07.2005 № 360 «Про затвердження Правил виписування рецептів на лікарські засоби і вироби медичного призначення, Порядку відпуску лікарських засобів і виробів медичного призначення з аптек та їх структурних підрозділів, Інструкції про порядок зберігання, обліку та знищення рецептурних бланків» при здійсненні обліку та відпуску лікарських засобів пільговим категоріям населення.

2. Забезпечення належних умов зберігання лікарських засобів відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України  від 16.03.1993 № 44 «Про організацію зберігання в аптечних закладах різних груп лікарських засобів та виробів медичного призначення».

3. Дотримання вимог постанов Кабінету Міністрів України від 17.10.2008 № 955 «Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби», від 02.07.2014 №240 «Питання декларування зміни оптово-відпускних цін на лікарські засоби».

4. Забезпечення зручності одержання лікарських засобів пільговими категоріями громадян шляхом розташування аптек/аптечних пунктів з максимальним наближенням до закладів охорони здоров’я, лікарі яких виписують рецепти на лікарські засоби, які відпускаються на пільгових умовах, безоплатно.

Для участі у конкурсі претенденти подають організатору конкурсу наступні документи:

  1. заяву на участь у конкурсі;

2) копію статуту, завірену у встановленому порядку;

3) довідку, яка містить відомості про учасника:

- реквізити (адреса – юридична та фактична, телефони для контактів);

- керівник, уповноважений представник;

- відомості про мережу та функціонування структурних підрозділів на території Великолюбінської селищної територіальної громади із зазначенням адрес розташування, графіку роботи аптек/аптечних пунктів в довільній формі;

4) копію виписки (витягу) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб підприємців та громадських формувань, завірену підприємством у встановленому порядку;

5) копію ліцензій на провадження господарської діяльності:

- з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, завірену підприємством у встановленому порядку або посилання про її наявність на сайт органу ліцензування;

6) довідку податкових органів про відсутність заборгованості з податків та зборів та обов’язкових платежів, діючу на момент проведення конкурсу;

7) баланс та звіт про фінансові результати станом на останню звітну дату;

8) гарантійний лист про дотримання граничних торговельних (роздрібних) надбавок при формуванні ціни на лікарські засоби відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.2008 № 955 «Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби».

Конкурсна пропозиція повинна бути прошнурована, мати нумерацію сторінок та опис наданих документів.

Підстава: розпорядження селищного голови №24 від 20 лютого 2023 року «Про пільгове медикаментозне забезпечення громадян».

Документи на участь у конкурсі приймаються до 10:00 год. 10 березня 2023 року за адресою: Львівська обл., смт Великий Любінь, вул. Львівська 74, з приводу додаткових роз’яснень звертатись на електронну адресу: lubin_velyky@ukr.net

Дата проведення конкурсу: 10 березня 2023 року об 11 год. 00 хв. за адресою: Львівська обл., смт Великий Любінь, вул. Львівська, 173 приміщення актового залу КЗ «Великолюбінська дитяча мистецька школа».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень