ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 20.04.2023 18:11

Великолюбінська селищна рада повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації «Детального плану території щодо зміни цільового призначення земельної ділянки з 01.03 ведення особистого селянського господарства на 12.04 для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства в с. Мальованка Львівського району Львівської області площею 0,90 га».

Громадське обговорення вищевказаної заяви буде проводитись протягом 15 днів з дня її оприлюднення з 20.04.2023 року до 05.05.2023 року

Пропозиції громадськості подаються у вказаний строк у письмовій формі до Великолюбінської селищної ради: 81556, Львівська обл., Львівський р-н, смт. Великий Любінь, вул. Львівська,74. Офіційний веб-сайт: https://velykolubinska-gromada.gov.ua/. Адреса електронної пошти: lubin_velyky@ukr.net.