Зник безвісти, хоча фактично - загинув

Дата: 23.05.2023 16:19

26.03.2023 року прийшла сумна звістка  про те, що старший солдат Когут Володимир Богданович, мешканець           с. Поріччя, зник безвісти під час обстрілу противником в районі населеного пункту Північне Донецької області.

Володимир пішов добровольцем у 24-ту ОМБр з початку війни. Був відправлений в район Попасної, де отримав поранення. Після довготривалого лікування, повернувся до своєї бригади та був відправлений на Херсонщину, де отримав контузію. На цьому він не зупинився, пройшовши реабілітацію після неодноразової контузії, з гордістю повернувся до своїх побратимів, де прийняв свій бій з гідністю та безстраху.

ВІЧНА ШАНА ГЕРОЯМ!