У Великолюбінській громаді вшанували пам'ять Героїв

Дата: 24.05.2023 15:57

23.05.2023 року вшанували пам'ять Героїв Великолюбінської громади, які боролися за суверенітет і незалежність нашої країни та зараз виборюють нашу свободу, територіальну цілісність та право жити у вільній, незалежній державі.

У теперішніх умовах повномасштабної війни з агресором Україна вкотре демонструє незборимість української нації, велич духу українських вояків — борців за волю України.

На знак вшанування пам’яті полеглих Героїв, відбулася Панахида із покладанням квітів до могил загиблих воїнів.

У дні війни ми щодня прощаємося з полеглими Героями, але вони присутні поруч з нами назавжди, бо завдяки ним наше життя триває. І нехай якнайдовше триває жива пам’ять про кожного, хто віддав життя за перемогу у цій війні.