Правильне заповнення платіжок – своєчасна сплата податків

Дата: 14.06.2023 14:14

Правильне заповнення платіжок – своєчасна сплата податків

У Городоцькій ДПІ проведено практикум для платників податків, під час якого зазначили, що з метою врегулювання механізму сплати податків, зборів, платежів, єдиного внеску в умовах дії міжнародного стандарту ISO, було прийнято Наказ Мінфіну від 22.03.2023 р. №148, яким затверджено Порядок заповнення реквізиту «Призначення платежу» платіжної інструкції під час сплати (стягнення) податків, зборів, митних, інших платежів, єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, внесення авансових платежів (передоплати), грошової застави, а також у разі їх повернення (Наказ опубліковано 31 березня 2023 року в «Офіційному віснику» №32).

Тож платники податків поле «Призначення платежу» заповнюють за прикладами, наведеними у Порядку № 148.

Звернули увагу, що для всіх платників запроваджено перехідний період, який надає можливість до 01 липня 2023 року при сплаті податків, зборів, ЄСВ використовувати і старий формат реквізиту «Призначення платежу».