Прощання з Героєм Володимиром Когутом

Дата: 16.06.2023 16:09

Сьогодні у Великолюбінській територіальній громаді попрощалися та провели в останню путь нашого Захисника, уродженця села Поріччя Володимира Когута, який віддав своє життя за свободу і незалежність України, за мирне життя кожного з нас.

Віддати шану мужньому захиснику України прийшли близькі, друзі, знайомі, бойові побратими  та вдячні земляки. Схиливши голови в скорботі вони ставали на коліна перед жалобною процесією.

Заупокійне богослужіння та прощання з загиблим воїном-земляком відбулося у церкві Покрови Пресвятої Богородиці. Поховали мужнього Героя на місцевому кладовищі.

Серце загиблого воїна зупинилось, але Герої не вмирають! Вони житимуть доти, доки ми про них пам’ятаємо.

Висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким загиблого.

Вічна пам’ять Герою, який не шкодуючи власного життя захищав наш мирний сон і наше щасливе майбутнє.

Наш Герой назавжди залишиться у наших серцях!

Слава Україні! Вічна Слава нашим Героям!