Випускний у ЗДО "Любинятко"

Дата: 20.06.2023 12:03

Пора дошкільна безтурботна скінчилась.
Прощальні говорить слова дітвора.
У цім дитсадку ми дружити навчились,
Садок наш — це радість, дозвілля і гра.

Випускний у дитячому садочку – особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, безтурботний період раннього дитинства.

Це незабутній момент, коли малюки прощаються з вихователями та розпочинають новий етап свого життя – навчання у початковій школі.

Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у Великолюбінському закладі дошкільної освіти «Любинятко».

У садочку провели дві випускні урочистості.

9 червня дітки з групи «Кульбабка» (вихователі Соломія Неволько та Оксана Юрчак) урочисто й схвильовано, поспішали на перший у своєму житті випускний бал. Малюки розказували вірші та зворушливо вальсували.

А 16 червня, відбувся випускний у стилі "disco party" у групі «Мальва» (вихователі Євгенія Колодій та Наталія Проць).

Запальні танці та чудова ретро-постановка не залишила байдужими нікого.

Музичний керівник таких чудових виступів – Олеся Іваняк.

Педагоги, батьки щиро вірять, що у кожного сьогоднішнього випускника у дорослому житті обов’язково здійсниться дитяча мрія та бажають міцного здоров’я, вірних друзів, нових знань і звершень, мирного неба, щоб усі діти стали щасливими людьми.