Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета Послуги з доступу в режимі on-line до електронного засобу навчального призначення «Навчально-дидактичний мультимедійний

Дата: 23.06.2023 14:32

UA-2023-06-22-015611-a

(відповідно до пункту 4.1постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

Україна, 81555, Львівська область, Львівський район, смт. Великий Любінь, вул. Львівська, 74, ЄДРПОУ 04373047, категорія замовника: замовник здійснює закупівлі для потреб органів місцевого самоврядування.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

Послуги з доступу в режимі on-line до електронного засобу навчального призначення «Навчально-дидактичний мультимедійний контент» для закладів загальної середньої освіти (5 клас) (Код ДК 021:2015 72260000-5 Послуги, пов'язані з програмним забезпеченням).

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: відкриті торги (з Особливостями).

UA-2023-06-22-015611-a.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

160 000,00 грн. (сто шістдесят тисяч гривень 00 копійок).

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом загальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі на підставі затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020  № 275 (із змінами).

Метод, що застосовано відповідно до Методики: Метод порівняння ринкових цін, який передбачає визначення очікуваної вартості на підставі даних ринку.

Відповідно до застосованого методу було проведено моніторинг та аналіз загальнодоступної інформації про ціни на послуги, які відповідають вимогам замовника, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах виробників та/або постачальників відповідної продукції, спеціалізованих торговельних майданчиках.

Розмір бюджетного призначення: 160 000,00 грн. (сто шістдесят тисяч гривень 00 копійок) згідно з кошторисом.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі.

Термін поставки— з дати укладання договору по 31.12.2023р.

Освітня галузь

Кількість послуг

«Мовно-літературна освітня галузь»  .

Українська мова 5 клас

За внутрішнім змістом та методичним спрямуванням відеоматеріали відповідають Державному стандарту базової і повної загальної середньої освіти та всім модельним програмам для закладів загальної середньої освіти основної школи МОН України і систематизовані за розділами, відповідно програмних навчальних тем.

«УКРАЇНСЬКА МОВА» 5 КЛАС

Представлений навчально-дидактичний матеріал для організації освітнього процесу розподілено за розділами:

1. ПОВТОРЕННЯ ВИВЧЕНОГО В ПОЧАТКОВИХ КЛАСАХ

1. НАТУРАЛЬНІ ЧИСЛА ТА ДІЇ З НИМИ

2. НАТУРАЛЬНІ ЧИСЛА ТА ДІЇ НАД НИМИ. ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

3. ДРОБОВІ ЧИСЛА ТА ДІЇ З НИМИ

4. ДРОБОВІ ЧИСЛА ТА ДІЇ НАД НИМИ. ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ.

5. ГЕОМЕТРИЧНИЙ МАТЕРІВАЛ

6. ГЕОМЕТРИЧНИЙ МАТЕРІАЛ. ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ

«Природнича  освітня галузь»  5 клас

«ПРИРОДНИЧА  ОСВІТНЯ ГАЛУЗЬ»   5 КЛАС

1. ПІЗНАЄМО СВІТ НАУКИ

2. ПІЗНАЄМО БУДОВУ РЕЧОВИНИ ТА ЯВИЩА

3. ПІЗНАЄМО ПРИРОДУ ЗЕМЛІ

4. ПІЗНАЄМО БУДОВУ ВСЕСВІТУ

5. ПІЗНАЄМО РІЗНОМАНІТТЯ ОРГАНІЗМІВ

6. ПІЗНАЄМО ОРГАНІЗМ ЛЮДИНИ У ЙОГО СЕРЕДОВИЩІ ІСНУВАННЯ

7. ПІЗНАЄМО СЕБЕ І ДБАЄМО ПРО ЗБЕРЕЖЕННЯ ПРИРОДИ

«Соціальна та здоров’язбережувальна освітня галузь» 5 клас

«СОЦІАЛЬНА ТА ЗДОРОВ’ЯЗБЕРЕЖУВАЛЬНА ОСВІТНЯ ГАЛУЗЬ»   5 КЛАС

Представлений навчально-дидактичний мультимедійний матеріал для організації освітнього процесу розподілено за розділами:

1. ВЧУСЬ ВЧИТИСЯ

2. МОЯ БЕЗПЕКА

3. МОЄ ЗДОРОВ

4. МІЙ ПОБУТ

5. Я СЕРЕД ЛЮДЕЙ

6. ЕМОЦІЇ ТА ЕТИЧНА ПОВЕДІНКА

«Громадянська та історична освітня галузь»  5 клас.

Вступ до історії України та громадянської освіти.                                    Досліджуємо історію і суспільство.                                                                   Україна і світ. Вступ до історії та громадянської освіти

«ГРОМАДЯНСЬКА ТА ІСТОРИЧНА ОСВІТНЯ ГАЛУЗЬ»  5 КЛАС

1. ЛЮДИНА, ПРИРОДА, СУСПІЛЬСТВО ТА ІСТОРІЯ

2. ЛЮДИНА ЯК ОСОБИСТІСТЬ І ОСОБА. ГРОМАДСЬКИЙ ПРОСТІР. СПІЛЬНОТИ ЛЮДЕЙ