Роковини з дня загибелі воїна Артема Прядченка

Дата: 27.06.2023 16:16

Минули роковини загибелі захисника України, хороброго воїна із с. Коропуж, Артема Прядченка, який загинув 26 червня 2022 року у бою на Луганщині.

У храмі преподобної Параскеви с. Коропуж, відбулася заупокійна літургія за загиблим, а після – панахида на могилі Героя.

За особисту мужність і самовіддані дії, вчинені під час захисту суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Указом Президента України Артема Прядченка нагороджено  (посмертно) орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Наш обов’язок зробити все можливе, щоб жертва Героя не була марною, щоб прапор України гордо майорів над вільною, мирною, незалежною державою.

Герої не вмирають, пам’ять про них житиме вічно в наших серцях!