До уваги ВПО! Анкетування

Дата: 03.07.2023 12:21

Рада з питань ВПО – це інструмент діалогу та взаємодії вимушених переселенців із владою. Рада шукатиме системні розв’язання проблем ВПО, пропонуватиме їх місцевій владі, братиме участь у розробці спільних рішень. Рада підказуватиме, як влада може допомогти переселенцям інтегруватися у громаду, ефективно забезпечити їх житлом та всім необхідним для життя.

Отож, з метою пошуку потенційних членів Ради ВПО у Великолюбінській громаді, БФ “Рокада” запускає анкетування для виявлення найактивніших та найініціативніших осіб з числа ВПО.

Запрошуємо заповнити