Робоча зустріч

Дата: 03.07.2023 14:16

Робота з роботодавцями є пріоритетним напрямом роботи служби зайнятості.  Так, 30 червня 2023р. начальник Городоцького управління ЛФ ЛОЦЗ Олександра Тарасюк та заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями  Галина Фостяк провели робочу зустріч з працедавцями  Великолюбінської територіальної громади.

На зустрічі було представлено широкий спектр фінансових механізмів,  спрямованих на зайнятість населення та розвиток малого і середнього бізнесу громади. Завдяки тісній та плідній співпраці, роботодавцями було надано  вакансії для їх подальшого укомплектування з числа зареєстрованих безробітних,  а також обговорили питання щодо проведення суспільно-корисних робіт.

Підсумком заходу був конструктивний діалог у формі «питання-відповідь». Роботодавці отримали кваліфіковані відповіді на конкретні запитання.

Детальну інформацію про активні програми зайнятості можна дізнатись безпосередньо у центрі зайнятості або за номером телефону (097) 2380172.