Великолюбінська громада
Львівська область, Львівський район

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета «Бруківка «Старе місто»; бордюр дорожній» (Класифікація за ДК 021:2015: 44110000-4 - Конструкційні матеріали)

Дата: 07.07.2023 15:29
Кількість переглядів: 450

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета
«Бруківка «Старе місто»; бордюр дорожній» (Класифікація за ДК 021:2015: 44110000-4 - Конструкційні матеріали)
UA-2023-07-05-009444-a

(відповідно до пункту 4.1постанови КМУ від 11.10.2016 № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:
Україна, 81555, Львівська область, Львівський район, смт. Великий Любінь, вул. Львівська, 74, ЄДРПОУ 04373047, категорія замовника: замовник здійснює закупівлі для потреб органів місцевого самоврядування.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):
«Бруківка «Старе місто»; бордюр дорожній» (Класифікація за ДК 021:2015: 44110000-4 - Конструкційні матеріали).

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: відкриті торги (з Особливостями).
UA-2023-07-05-009444-a

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 
429 135,00 грн. (чотириста двадцять дев'ять тисяч сто тридцять п'ять гривень 00 копійок).

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом загальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі на підставі затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: згідно з пунктом 1 розділу ІІІ наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 із змінами.

Метод, що застосовано відповідно до Методики: Метод порівняння ринкових цін, який передбачає визначення очікуваної вартості на підставі даних ринку.
Відповідно до застосованого методу було проведено моніторинг та аналіз загальнодоступної інформації про ціни на товари, які відповідають вимогам замовника, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах виробників та/або постачальників відповідної продукції, спеціалізованих торговельних майданчиках. 
Розмір бюджетного призначення: 429 135,00 грн. (чотириста двадцять дев'ять тисяч сто тридцять п'ять гривень 00 копійок) згідно з кошторисом.
.
Поставка товару: до 31 серпня 2023 р.
Заявка на отримання партії Товару надсилається Замовником електронною поштою на електронну адресу Учасника або за телефоном.

Місце поставки Товару: 81543, Львівська область, Львівський район, с. Хишевичі, вул. Т. Шевченка.

До вартості своєї пропозиції учасник має включити всі витрати, податки і збори, що сплачуються або мають бути сплачені, розвантаження/навантаження та супутні послуги, транспортні витрати на доставку товару (власним транспортом постачальника або підприємством-перевізником), про що надається гарантійний лист

Замовник самостійно визначає необхідні технічні характеристики предмета закупівлі з огляду на специфіку предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням законодавства.
Технічні специфікації не повинні містити посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим та містити вираз «або еквівалент».

У місцях, де технічна специфікація містить посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва, вважати вираз «або еквівалент».

Технічна специфікація повинна містити опис усіх необхідних характеристик товарів, робіт або послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні, функціональні та якісні характеристики. У разі якщо вичерпний опис характеристик скласти неможливо, технічні специфікації можуть містити посилання на стандартні характеристики, технічні регламенти та умови, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язані з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними, європейськими стандартами, іншими спільними технічними європейськими нормами, іншими технічними еталонними системами, визнаними європейськими органами зі стандартизації або національними стандартами, нормами та правилами. До кожного посилання повинен додаватися вираз «або еквівалент».

Якщо Учасником пропонується еквівалент товару до того, що вимагається Замовником, додатково у складі тендерної пропозиції Учасник надає таблицю, складену в довільній формі, яка у порівняльному вигляді містить відомості щодо основних технічних та якісних характеристик товару, що вимагається Замовником до основних технічних та якісних характеристик еквівалентного товару, що пропонується Учасником. При цьому якість запропонованого еквівалента товару має відповідати якості, що заявлена в технічній специфікації Замовника. Таблиця повинна містити точну назву товару, яка пропонується учасником.

Обґрунтування необхідності закупівлі даного виду товару — замовник здійснює закупівлю даного виду товару, оскільки він за своїми якісними та технічними характеристиками найбільше відповідає потребам та вимогам замовника. Замовник проаналізував ринок, враховуючи дизайн та зовнішній вигляд прийняв рішення обрати для улаштування дороги бруківку «Старе місто», яка найбільш оптимально відповідає потребам Замовника.
 

Товар повинен бути новим і таким, що раніше не був у вжитку не перебуває в заставі або під арештом, вільний від претензій третіх осіб, 2023 року виготовлення, терміни та умови зберігання не порушені.

На етапі поставки товар повинен мати всі необхідні дозвільні документи, відповідні сертифікати якості та/або відповідності та/або інші документи, які підтверджують якість товару. 

*всі посилання на торговельну марку, фірму, патент, джерело його походження або виробника в технічному завданні слід читати як «або еквівалент».
Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень