Важлива інформація для сімей, які виховують дітей з ДЦП

Дата: 10.07.2023 17:24

Важлива інформація для сімей, які виховують дітей з ДЦП: в ОЦКР для дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона у Стебнику можна безкоштовно взяти у прокат нові вертикалізатори

У Львівській області живуть близько 700 дітей з ДЦП. Для багатьох родин придбати реабілітаційне обладнання – надто дорого. Львівщина стає осередком добрих змін у цьому напрямі – в обласному реабілітаційному центрі Святого Пантелеймона за сприяння начальника Львівської ОВА Максим Козицький створили обмінний фонд реабілітаційного обладнання.

Вертикалізатори від Warm Life допомагають дітям бути у комфорті і максимально соціалізуватися. За допомогою пульта керування їх можна використовувати в процесі навчання, лікування, реабілітації та вдома.

Оренда обладнання до 6 місяців – безкоштовна. За потреби термін оренди можуть продовжити.

Звернутись у прокатний пункт можна за номером телефону: 0676731956 – Іван Файчак, соціальний працівник Центру.