Міні-ярмарок вакансій

Дата: 07.08.2023 09:16

Міні-ярмарок вакансій

Городоцьке управління ЛФ ЛОЦЗ тісно співпрацює з релокованими підприємствами щодо підбору працівників. Тож для прискорення укомплектування кадрами сьогодні 04.08.2023 року було проведено міні-ярмарок вакансій за участю заступника директора з управління персоналом підприємства ТОВ «УЛЬТРА ПЛАСТ». Наталія Парена цікаво презентувала роботу підприємства з виробництва взуття, розповіла про умови праці та специфіку виконання робіт, графік роботи, рівень заробітної плати  та систему мотивації працівників.

Захід пройшов у формі діалогу, де безробітні мали можливість визначитися у своїх професійних можливостях та отримати кваліфіковані відповіді на поставлені питання.

Всі присутні отримали корисну інформацію, яка допоможе вирішити питання подальшого працевлаштування.