Он-лайн анкетування серед організацій громадянського суспільства, які працюють у ветеранській сфері

Дата: 08.08.2023 10:12

Дослідницька організація Vox Populi проводить на замовлення ІСАР Єднання (м. Київ, Україна) дослідження “Організацій громадянського суспільства (далі - ОГС), які працюють у ветеранській сфері”.

За допомогою он-лайн анкетування проводиться опитування ОГС у всіх областях України, щоб вивчити їхні потреби, запити, можливості і побажання до співпраці із міжнародними організаціями. Це опитування допоможе ІСАР Єднання та іншим донорським організаціям краще відповідати на потреби ветеранського і про-ветеранського сектору ОГС.

Це дослідження проходить у межах проекту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», який реалізовується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень та Центром демократії та верховенства права завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Посилання на анкету для заповнення ОГС