Про актуальні питання щодо включення до реєстру волонтерів

Дата: 10.08.2023 16:57

Про актуальні питання щодо включення до реєстру волонтерів

Фахівцями Городоцької ДПІ надано коментар. Подати заяву про включення до Реєстру волонтерів можна в електронній формі в Електронному кабінеті у режимі «Заява до Реєстру волонтерів» у ЕК «Для громадян» або у «Введення звітності» режиму «Додатково».

Скористатись зазначеним сервісом зможуть особи, які ідентифіковані за особистим ключем, виданим будь-яким кваліфікованим надавачем електронних довірчих послуг.

Для подання заяви потрібно: пройти ідентифікацію, увійти до особистого кабінету, обрати режим «Заява до Реєстру волонтерів» у ЕК «Для громадян» або заповнити форму F1308302 у «Введення звітності» з режиму «Додатково», підписати та надіслати заяву до контролюючого органу.