Відновлення відповідальності за порушення закону щодо застосування РРО

Дата: 21.08.2023 11:54

Відновлення відповідальності за порушення закону щодо застосування РРО

На часі – тема застосування РРО/ПРРО. Про це податківці наголошують платникам Городоччини.

Зокрема, звертають увагу на актуальні питання застосування РРО та платіжних терміналів при здійсненні готівкових розрахунків, переваги використання та порядок реєстрації ПРРО, ведення товарного обліку, відновлення відповідальності за порушення вимог Закону «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» з 01.08.2023 та з 01.10.2023 у зв’язку з ухваленням Закону України від 30.06.2023 №3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану».

Податківці Городоцької громади наголошують присутнім про важливість детінізації розрахунків у сфері торгівлі.

У випадку виникнення питань щодо застосування ПРРО працівники місцевої інспекції радять звертатись до Центру обслуговування платників Городоцької ДПІ Головного управління ДПс у Львівській області.