В Україні триває Всеукраїнська програма ментального здоров’я Ти як?

Дата: 21.08.2023 16:38

В Україні триває Всеукраїнська програма ментального здоров’я Ти як?, ініційована Першою Леді України Оленою Зеленською. Мета програми – сприяти формуванню у суспільстві культури піклування про ментальне здоров’я. Дбати про нього – настільки ж важливо, як і про фізичне здоров’я.

Понад 90% опитаних українців мають хоча б один із симптомів тривожних розладів, а понад 50% – перебувають в зоні ризику розвитку труднощів, повʼязаних з психічним здоровʼям.

Розповідаємо про техніки самодопомоги та підтримки тих, хто знаходиться поруч. Пропонуємо дієві механізми, які допомагають психологічній стійкості у часи повномасштабної війни.

Детальніше тут ➡️ http://surl.li/khmro