Вшануймо світлу пам'ять полеглого Захисника

Дата: 22.08.2023 10:17

Скільки горя та втрат несе українському народові боротьба за свою Незалежність. Війна забирає цвіт нації, у вічність ідуть найкращі захисники України.

Сьогодні, 22 серпня 2023 р., до місця вічного спочинку на щиті повертається наш відважний захисник СОЛОВІЙ СТЕПАН ЯРОСЛАВОВИЧ 2.04.1993 р. н.

Зустріч жалобного кортежу на в’їзді у смт Великий Любінь біля фігури св. Миколая орієнтовно о 13.30-13.45 год.

Останнє прощання з Героєм відбудеться біля будинку, де мешкав загиблий, та чин похорону – у УПЦ св. Миколая.

Просимо усіх вийти та гідно вшанувати світлу пам'ять полеглого Захисника.

Віддаймо останню шану нашому земляку, воїну-захиснику, який віддав життя, щоб Україна та всі ми мали вільне майбутнє.

Доземний уклін Герою!

Світла і вічна пам’ять!

Щирі співчуття рідним та близьким полеглого Героя.